top of page

Порошкове фарбування дисків та інших деталей

new3
poroshkovaya_kraska_21
work13
work13a
work14a
work14b
work15
work16
work17
work19
work22
work23
work24
work26
work27
work28
work29
work30
work31
work32
work33
work34
work35
work36
work37
work38
work40
work43
work44
work45
work12
work10
work8
work1
work7
work3
work5
07

На даний час найміцнішим покриттям при фарбуванні автомобільних дисків є порошкові (полімерні) фарби, які володіють підвищеною стійкістю до

дії різних механічних, фізичних та хімічних факторів. Забарвлення диска порошковим полімером здійснюється в кілька етапів, пов'язаних з обробкою поверхні диска та безпосередньо, фарбуванням диска:

      ТЕХНОЛОГІЯ

 

Відмінність технології порошкового фарбування металовиробів від традиційного способу - нанесення захисного покриття на метал  напиленням та застосування в якості фарби сухих полімерних порошкових матеріалів з ​​подальшою полімеризацією під впливом високих температур.
Виділяють три основні етапи процесу порошкового фарбування:
- Підготовка поверхні до фарбування (включає видалення забруднень і оксидів, знежирення та фосфатування для підвищення адгезії і захисту виробу від корозії).
- Нанесення шару порошкової фарби на поверхню, що фарбується в камері напилення.
- Оплавлення і полімеризація порошкового покриття в печі полімеризації. Формування плівки покриття. Охолодження і твердіння фарби.

      ПРОЦЕС

 

1. Піско або дробоструминної обробки перед фарбуванням диска;2. Ручна підготовка диска перед фарбуванням пов'язана з усуненням сколів, подряпин, вм'ятин і наплавлення відсутніх частин;


3. Знежирення перед фарбуванням диска. Хімічний спосіб видалення масляних і жирних плям, що погіршують адгезію порошкового покриття;

 

4. Нанесення грунтового шару фарби на всю поверхню автомобільного диска;
 

5. Нанесення фінішного шару фарби на

поверхню диска в електростатичному полі;

6. Нанесення фінішного шару глянцевого або матового лаку;
 

7. Термообробка в печі полімеризації при температурі ~ 200 C градусів.
 

В результаті даної технології забарвлення диска, виходить міцна, ідеально рівна та естетично приваблива поверхня.

      ПЕРЕВАГИ

 

Послуги порошкового фарбування авто-мото дисків - найпопулярніший на сьогоднішній день спосіб фарбування металевих конструкцій. І ця мода виникла не на порожньому місці, адже порошкове забарвлення має значний список переваг:

- Захист металевої поверхні від корозії;

- Порошкова фарба захищає диски з металу від вологи та інших несприятливих факторів навколишнього середовища, які сприяють утворенню іржі;

- Стійкість до впливу хімічних речовин.

- Мастильні масла, бензин, миючі засоби можуть пошкодити незахищену металеву поверхню.

- Порошкове фарбування зводить шкідливий вплив до мінімуму.

- Ударна міцність.

Необхідно відзначити, що механічні пошкодження можуть погіршити високі захисні властивості полімерного покриття. Але в той же час, найбільш ударостійкими робить саме покриття дисків порошковою фарбою.

Важливі і високі естетичні характеристики полімерного покриття - багатство колірної гами. Каталог RAL пропонує замовнику все різноманіття кольорів. Литі диски можна пофарбувати як в універсальний чорний, так і в яскраві відтінки - все залежить від його призначення та фантазії замовника. 

bottom of page